home
magyardeutsch

Könyvtár


Sportcsarnok


Büszkeségeink


Schneider Richard

Az év tanulója 2013
Valéri Koch díj Schneider Richardnak
2017. január 8.
Kimagasló tanulmányi és a német nemzetiségi hagyományok ápolása terén végzett munkájáért vehette át Schneider Richard, iskolánk volt tanulója a Valéria Koch díjat, mely a magyarországi német diákoknak adható legmagasabb kitüntetés.
Gratulálunk ehhez a kimagasló elismeréshez!


Országos Német Népismereti Verseny

Budaörs 2013.04.24.
1. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Megyei Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Nyergesújfalu, 2013.04.26.
1. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Országos Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Solymár, 2013.04.18.
1. hely

Felkészítő:
Árendásné Huj Katalin

Vándortarisznya megyei uniós vetélkedő
Tatabánya Kőrösi Ált. Isk.,2013.05.09.
2. hely

Felkészítő:
Tomasovszky Edit



Káhn Kristóf

Nyolc éven keresztül
kitűnő tanuló
Országos Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Nyergesújfalu, 2013.04.26.
1. hely

Felkészítő:
Árendásné Huj Katalin

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtani
Verseny Megyei Fordulója

Tatabánya, 2013.ápr.13.
2. hely

Felkészítő:
Metláger Erzsébet

Vándortarisznya megyei uniós vetélkedő
Tatabánya Kőrösi Ált. Isk.,2013.05.09.
2. hely

Felkészítő:
Tomasovszky Edit

Schneider Gréta

Nyolc éven keresztül
kitűnő tanuló
Országos Német Népismereti Verseny
Budaörs, 2013.04.24.
3. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Megyei Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Nyergesújfalu, 2013.04.26.
2. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Országos Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Solymár, 2013.04.18.
11. hely

Felkészítő:
Árendásné Huj Katalin


Bántó Balázs
Országos Német Népismereti Verseny
Budaörs 2013.04.24.
12. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes

Vándortarisznya megyei uniós vetélkedő
Tatabánya Kőrösi Ált. Isk.,2013.05.09.
2. hely

Felkészítő:
Tomasovszky Edit
Megyei Német Nyelvi Verseny (7-8.)
Nyergesújfalu, 2013.04.26.
2. hely

Felkészítő:
Riesing Istvánné,
Árendásné Huj Katalin,
Schneiderné Bachmann Ágnes


Nagy Krisztián
Vándortarisznya megyei uniós vetélkedő
Tatabánya Kőrösi Ált. Isk.,2013.05.09.
2. hely

Felkészítő:
Tomasovszky Edit


Straubinger Kitti
J&S Karate Kupa
Kata
2. hely

Diákolimpia
Kata
1. hely

Európa kupa
3. hely

Karate Bajnokság
Bécs, Kata
1. hely

Magyar bajnokság
5. hely

Tarján J&S Speed Kupa
Küzdelem és Kata
1. hely

Szlovákia
Keszegfalva, Küzdelem
1. hely


Szegedi Gergő

Az év sportolója 2013
J&S Karate Speed Nemzetközi Kupa
Tarján
1. hely

Karate Kupa
Szlovákia, Keszegfalva
2. hely

Diákolimpia
Nyíradony
1. hely

Diákolimpia
Várpalota, elödöntő
5-8. hely

Magyar Bajnokság
Gyöngyös
1. hely

Nemzetközi Karate Verseny
Szlovákia, Dunaszerdahely
2. hely

J&S Karate Speed Nemzetközi Verseny
Tarján
1. hely
Legtechnikásabb versenyző különdíj

Renmei SE legeredményesebb versenyzője 2012

NBII Észak-nyugati csoport junior kézilabda csapat bajnok


Tarján SE Ifi Kézilabda Csapat
7. és 8. évfolyamos fiú kézilabdásaink

Budapest Kézilabda Kupa (U 10) 4. hely
Erima Kézilabda Kupa Országos elődöntő 5. hely
NB II. Északnyugati Régió Junior Bajnokság I. hely


edző: Csik Ákos


2831 Tarján, Rákóczi út 13.        tel/fax: 00 36 34 372 634        e-mail: gs2000@t-online.hu

Héregi telephely


Vértestolnai telephely


Csengetési rend:
1.óra: 7.55-8.40
2.óra: 8.50-9.35
3.óra: 9.45-10.30
4 óra: 10.40-11.25
5.óra: 11.35-12.20
6. óra: 12.40-13.25
7. óra: 13.35-14.20
8. óra: 14.25-15.10
9. óra: 15.15-16.00


Tarján


Staufenberg


Halle