home
magyardeutsch
TÁMOP-3.1.5/A-2
TIOP 1.1.1-07/1
TÁMOP 6.1.2




Könyvtár


Sportcsarnok


Szakkörök

Alsó tagozat:

Néptánc 2-4. osztály - Schneiderné Bachmann Ágnes
A szakkör időpontja: csütörtök 6. óra
alsó tagozatos munkaterv


Alsós irodalmi szakkör (meseszakkör)
A szakkör időpontja: jelenleg nincs
Szakkörvezető:
munkaterv


Alsós német szakkör 3-4.o. - Fülöpné Marx Szilvia
A szakkör időpontja: szerda 8. óra
munkaterv


Sport kicsiknek - Jelenleg nincs
A szakkör időpontja:
munkaterv


Ügyes kezek - Schléglné Erős Hajnal
A szakkör időpontja: hétfő 8. óra (20. terem)
munkaterv


Rajz - Bakosné Heilman Katalin (19. terem)
A szakkör időpontja: A hét kedd 8-9. óra
munkaterv


Kézilabda - Csapó Vanda
A szakkör időpontja: kedd 1-4.o.: 7-8. óra, 5-8. o.: 8-9. óra, szerda 5-8.o.: 8-9. óra, csütörtök 1-4. o.: 7-8. óra
munkaterv


Alsós színjátszó szakkör - Szileszkiné Jelli Klára
A szakkör időpontja: péntek 8. óra (6.terem)


Felső tagozat:

Néptánc 5-8. osztály - Schneiderné Bachmann Ágnes
A szakkör időpontja: hétfő 9. óra
felső tagozatos munkaterv


Német népismeret - nincs
A szakkör időpontja:

munkaterv 7. o.

munkaterv 8.o.


Német szakkör 5-6.o.- - Ruckenbrot Cecília
A szakkör időpontja:
A hét szerda 8. óra
(17. terem) munkaterv 7. o.


Önkép 5-6. o. - Marxné Benyőcs Viktória
A szakkör időpontja: szerda 8. óra (5. terem)


Matematika fejlesztés, felvételi előkészítő - Marxné Benyőcs Viktória
A szakkör időpontja: kedd 8. óra (8. évf.) (10. terem)


Sport szakkör 5-8. - Kovács Tünde
A szakkör időpontja: A hét hétfő 8. óra
munkaterv


Rajz szakkör - Bakosné Heilman Katalin
A szakkör időpontja: A hét kedd 8-9. óra (19. terem)
munkaterv


Színjátszó szakkör - Szileszkiné Jelli Klára
A szakkör időpontja: minden hét péntek 8. órában (6. terem)
munkaterv


Kórus - Greilinger Judit
A szakkör időpontja: B hét péntek 7.20-7.45


2831 Tarján, Rákóczi út 13.        tel/fax: 00 36 34 372 634        e-mail: gs2000@t-online.hu

Héregi telephely


Vértestolnai telephely


Csengetési rend:
1.óra: 7.55-8.40
2.óra: 8.50-9.35
3.óra: 9.45-10.30
4 óra: 10.40-11.25
5.óra: 11.35-12.20
6. óra: 12.40-13.25
7. óra: 13.35-14.20
8. óra: 14.25-15.10
9. óra: 15.15-16.00


Tarján


Staufenberg


Halle