home
magyardeutsch

Könyvtár


Sportcsarnok


Szakkörök 2015/16

Alsó tagozat:

Néptánc 1-3. osztály - Schneiderné Bachmann Ágnes
A szakkör időpontja: csütörtök 7. óra
alsó tagozatos munkaterv


Alsós irodalmi szakkör (meseszakkör)
A szakkör időpontja:Időpontja: hétfő (A-B hét)7. óra,
Szakkörvezető: Metláger Erzsébet
munkaterv


Alsós német szakkör 3-4.o. - Árendásné Huj Katalin
A szakkör időpontja: péntek 7. óra,
munkaterv


Sport kicsiknek - Bérces Tamásné
A szakkör időpontja: hétfő 7. óra
munkaterv


Ügyes kezek - Schléglné Erős Hajnal
A szakkör időpontja: csütörtök 8. óra (20. terem)
munkaterv


Matematika - Mészáros Edina
A szakkör időpontja: hétfő 8. óra (4. o. korrepetálás)


Matematika - Metláger Erzsébet
A szakkör időpontja: A hét kedd 7. óra, B hét szerda 7. óra (1. terem)


Rajz - Bakosné Heilman Katalin (19. terem)
A szakkör időpontja: kedd 8-9. óra
munkaterv


Kézilabda - Sebestyén Máté
A szakkör időpontja: kedd, péntek
munkaterv


Alsós színjátszó szakkör - Szileszkiné Jelli Klára
A szakkör időpontja: hétfő 8. óra (6.terem)


Felső tagozat:

Néptánc 4-8. osztály - Schneiderné Bachmann Ágnes
A szakkör időpontja: csütörtök 8. óra
felső tagozatos munkaterv


Német népismeret - 7.-8.o.: Riesing Istvánné
A szakkör időpontja:
kedd 8. óra (5. terem)
munkaterv 7. o.

munkaterv 8.o.


Német szakkör 5-6.o.- - Ruckenbrot Cecília
A szakkör időpontja:
hétfő 7. óra
(17. terem) munkaterv 7. o.


Önkép 5-6. o. - Marxné Benyőcs Viktória
A szakkör időpontja: szerda 8. óra (5. terem)


Matematika fejlesztés, felvételi előkészítő - Marxné Benyőcs Viktória
A szakkör időpontja: kedd 8. óra (8. évf.) (10. terem)


Matematika - Mészáros Edina
A szakkör időpontja: A hét hétfő 7. óra (6. o. korrepetálás)
B hét hétfő 7. óra (5. o. korrepetálás)


Természetesen - Juhász Péterné
A szakkör időpontja: kedd 7 óra (2. terem)


Történelem - Tóbiásné Salgó Izabella
A szakkör időpontja: hétfő 9. óra


Sport szakkör - Kovács Tünde
A szakkör időpontja: minden hét hétfő 9. óra
munkaterv


Rajz szakkör - Bakosné Heilman Katalin
A szakkör időpontja: minden hét kedd 8-9. óra (19. terem)
munkaterv


Színjátszó szakkör - Szileszkiné Jelli Klára
A szakkör időpontja: minden hét hétfő 8. órában (6. terem)
munkaterv


Kórus - Greilinger Judit
A szakkör időpontja: péntek 7.20-7.45


2831 Tarján, Rákóczi út 13.        tel/fax: 00 36 34 372 634        e-mail: gs2000@t-online.hu

Héregi telephely


Vértestolnai telephely


Csengetési rend:
1.óra: 7.55-8.40
2.óra: 8.50-9.35
3.óra: 9.45-10.30
4 óra: 10.40-11.25
5.óra: 11.35-12.20
6. óra: 12.40-13.25
7. óra: 13.35-14.20
8. óra: 14.25-15.10
9. óra: 15.15-16.00


Tarján


Staufenberg


Halle